O INWESTYCJI

Nowoczesne domy o wysokim standardzie

Funkcjonalny projekt 

W inwestycji powstanie 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 107 m² to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Na parterze znajduje się wygodny salon z kominkiem połączony z jadalnią, a na poddaszu aż 4 sypialnie. 

Atrakcyjne tereny zielone 

Inwestycja jest zlokalizowana w otoczeniu natury przy ul. Akacjowej w Krzyżowicach. Tuż obok znajdują się tereny zielone i lasy świetne na spacery, wycieczki rowerowe czy jogging.

Nowoczesny design 

Projekt domu łączy w sobie funkcjonalność z nowoczesnością. Duże przeszklenia do samej ziemi zapewniają piękny widok i odpowiednią ilość światła w pomieszczeniach. To idealny dom dla osób ceniących sobie nowoczesny styl. 

Ekonomiczne ogrzewanie 

Ogrzewanie odbywa się przy pomocy pompy ciepła, co jest komfortowym, ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem. 

 

20

Domów jednorodzinnych

107

m² powierzchni

180

m2 powierzchni ogrodu przy każdym z domów

Nowoczesne domy z dużymi przeszkleniami

Inwestycja to nowoczesne i kameralne osiedle składające się z zaledwie 20 domów w zabudowie bliźniaczej. W budynkach zastosowano duże przeszklenia do samej ziemi, które doskonale doświetlają wnętrze. Ponadto, tynk w dwóch kolorach został urozmaicony okładziną drewnopodobną. Całość prezentuje się bardzo efektownie i nowocześnie. Ocieplenie styropianowe 20 cm zapewnia najnowsze warunki termiczne i pozwala obniżyć rachunki za prąd, a dach został pokryty ładną dachówką ceramiczną. Teren inwestycji jest ogrodzony, żeby zapewnić mieszkańcom jeszcze większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Do każdego z domów przynależą dwa miejsca postojowe. Zostanie wykonana także droga wewnętrzna z chodnikami z kostki betonowej, która zapewni wygodny dojazd do domu o każdej porze roku. Wchodząc do domu możemy zauważyć takie udogodnienia jak ogrzewanie podłogowe na parterze i piętrze, jasna łazienka na parterze, duża kuchnia odpowiednia do częstego gotowania oraz bardzo dobrze doświetlona przestrzeń poddasza z aż czterema sypialniami. W górnej łazience bez problemu zmieści się zarówno prysznic, jak i wanna.  Istnieje także możliwość instalacji klimatyzacji, monitoringu i alarmu oraz rekuperacji.

 

GDZIE JESTEŚMY

Krzyżowice

Bliskość natury i miasta 

Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to także jedna z najbogatszych gmin w Polsce. Miejscowość jest położona w malowniczym otoczeniu pól, parków i lasów. Bliskość terenów zielonych sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskich hałasów i cenią sobie aktywne spędzanie czasu na łonie natury. Atrakcyjne tereny zielone wokół inwestycji są także idealne do wspólnych spacerów z dziećmi. Przy samej inwestycji znajduje się ponadto przystanek autobusowy, dzięki czemu można się łatwo przemieszczać komunikacją publiczną. Nowa droga numer 35 znajduje się zaledwie 3 km od inwestycji. Mieszczą się przy niej strefa ekonomiczna i duży zakład LG. Mieszkańcy inwestycji będą mieli także bardzo korzystny dojazd do węzła drogi ekspresowej S8. Centrum Wrocławia znajduje się w odległości ok. 19 km, a trasa zajmuje zaledwie 30 minut jazdy samochodem. Centrum Bielan Wrocławskich to z kolei tylko 10 km drogi i 15 minut jazdy.  

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Co znajdziesz w okolicy?

Bliskość istotnych punktów usługowych

Nowoczesne domy, z których składa się inwestycja, znajdują się w pobliżu popularnych sklepów spożywczych. Ponadto, w Krzyżowicach mieści się także szkoła zawodowa (przyrodnicza, technikum weterynaryjne). W niewielkiej odległości, bo tylko 5 km położona jest miejscowość Tyniec Mały, w którym znajduje się cała niezbędna infrastruktura. Zlokalizowane są tam szkoły, przedszkola czy gabinety lekarskie. Do Tyńca Małego można wygodnie dojechać samochodem w zaledwie 7 minut. Sama inwestycja położona jest w nowej części miejscowości Krzyżowice w okolicy terenów zielonych i nowych zabudowań domów jednorodzinnych. Okolica jest bardzo spokojna, bezpieczna i przyjazna. To idealne miejsce dla osób, którym marzy się własny dom w spokojnej okolicy przy jednoczesnej bliskości potrzebnej infrastruktury.

 

Szkoła podstawowa w miejscowości Tyniec Mały - 5 km

Przedszkole w miejscowości Tyniec Mały - 5 km

Droga expresowa S8 - 6 km

Centrum Handlowe Bielany Wrocławskie - 8 km

Park Zakładów LG Chem - 4 km

Sklepy spożywcze - 500 m

Centrum Wrocławia - 19 km

Stacja kolejowa - 8 km

Wolny Rezerwacja Sprzedany II etap

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się
z nami

Zadzwoń:
+48 604 357 135

Wyślij wiadomość:
biuro@green-home.pl

  Dane firmy

  Green Home Development
  NIP: 6121860124
  REGON: 366462607
  KRS: 0000661140
  +48 539 248 167
  +48 604 357 135
  biuro@green-home.pl